Hakkımızda

Bi Firma Bul, Firmalar Bilgi Bankası Projesi'nin kısa adıdır. Tüm Türkiye ' yi kapsayan bir online rehber sitesidir. Bi Firma Bul'nın amacı, Türkiye'deki tüm kurum, kuruluş, ve firmaların iletişim bilgilerini, en güncel haliyle ve ücretsiz olarak kullanıcılarının istifadesine sunmaktır. "Türkiye'nin en kapsamlı rehberi" olma iddiası ile 2018 yılında yayına başlayan sitede hali hazırda 81 il ve 958 ilçede yer alan binlerce semt, mahalle, sokak ve cadde üzerindeki 3 milyondan fazla firma, kurum, kuruluş ve mekana ilişkin iletişim bilgileri yer alması hedeflenmektedir..
Bi Firma Bul.Com 'da bulunan bütün bilgiler ilgili Ticaret odalarından, Resmi Devlet kurumu websitelerinden ve Resmi yetkili kaynak referans websitelerden alınmıştır. Örneğin; Okullar için Milli Eğitim Bakanlığı Resmi websitesi referans olarak kullanılmıştır, ya da örneğin Anahtarcılar ve Çilingirler için ticaret odaları resmi websiteleri referans olarak kullanılmıştır. bilgilerin doğruluğunu kullanıcı kontrol etmekle yükümlüdür. Bi Firma Bul . Com bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle yükümlü değildir.
Bi Firma Bul.com'da adres, telefon, fax, email, web sitesi gibi iletişim bilgilerine ilave olarak, eklenen her kayda ilişkin bir koordinat bilgisine mutlaka yer veriliyor. Bu sayede hangi ilde kaç lise yada cami olduğunu, hangi sokakta hangi firmaların olduğunu biliyor ve ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Bi Firma Bul'daki interaktif haritalar tüketiciye ulaşmak istediği işletmenin adresine nasıl gideceği konusunda yol gösteriyor, ziyaretçiler ayrıca herhangi bir noktadan işletmeye nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarından öğrenebiliyor. Bi Firma Bul, kayıtlı işletmelere katalog yada tanıtım videoları yükleyerek müşterilerine kendilerini daha iyi tanıtma imkanı veriyor.
Verilerimizi nasıl topluyor ve güncelliyoruz
Verilerimizi, ticaret odaları, ticaret sicil gazetesi, devlet kurumları, sivil toplum kuruluşları, web siteleri, üye veri girişleri vb. pek çok kaynaktan topluyoruz. Bu verileri analiz ediyor, periyodik olarak güncelliyoruz. Verilerimizi ve güncelleme metodlarımızı devamlı olarak takip ediyor ve geliştiriyoruz. Veri toplama ve güncelleme çalışmaları neticesinde veritabanımız her gün büyüyor ve güncelleniyor. Bi Firma Bul'nın nihayi hedefi tüm Türkiye'yi kapsayan en detaylı, yerel rehber veritabanını oluşturmak.

Firmanızı Bi Firma Bul ' a kaydedin bizi arama motorlarında en önlerde bulan ziyaretçilerimiz sizi de bizim öne çıkan Liste sayfalarımızda bulsunlar, Bi Firma Bul, müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar. Türkiyenin en büyük online firma rehberlerinde sizin de Firmanız ya da Ürününüz ücretsiz yayınlanabilir, kayıtlı iletişim, ürün/hizmet bilgilerinizi Üye Olduktan sonra güncelleyebilirsiniz. Ücretsiz Firma Ekleyin Hem Siz kazanın hem de müşterileriniz ... Hemen hemen bütün sektörleri güzelce biraraya topluyoruz özenle İndexliyoruz ( Listeliyoruz ) ve direk birinci kullanıcıya Arzediyoruz ... Siz de sektörünüze ait bu gerçekten çok büyük Listelerimize Ücretsiz Firma Ekleyerek Dahil olun hemen bulunun !