3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş

İlan No: 610527

İlanı Güncelle

3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş şikayet ve yorumları okuyabilir, 3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili 3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
02129250061
Cep Telefonu: 
05364086161

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
Başakşehir
Adres: 
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 1B Blok No:42 Başakşehir-İstanbul/TÜRKİYE
Yetkili kişi : 
şükrü emeksizoğlu

3MEKSAN KALIP VE PLASTİK A.Ş olarak plastik şişirme kalıp sektöründeki 35 yıllık bilgi birikimimiz ve deneyimimizle siz değerli müşterilerimize, profesyonel üretim ve tasarım ekibimiz ile birlikte hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 1200 m² kapalı alana sahip olan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize plastik şişirme kalıpları imalatı yapmaktayız.
Fabrikamıza kalıp üretimi için gelen sertifikalı ve ultrasonic çatlak kontrol testi yapılmış hammaddelerin tamamı lisanslı 3D tasarım programları ile üretimini gerçekleştirmek istediğiniz kalıp modeline uygun şekilde tasarlanarak siz değerli müşterilerimizin onayına müteakip üretime alınmaktadır.
Üretimin tamamı profesyonel ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsemiş mühendis ve teknisyen ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Yeniliğe açık ve AR&GE çalışmalarına önem veren ekiplerimiz, müşterilerimiz ile de koordine olarak üretimi yapılan plastik şişirme kalıplarını en hızlı şekilde üretmektedir.
Yurt içi ve Yurt dışı fuarlar ile plastik şişirme kalıpları sektöründeki pazarını büyütmek firmamızın en önemli amaçlarındandır. Bu bağlamda uluslararası plastik ihtisas fuarlarına katılarak plastik şişirme kalıplarımızı dünyaya sergilemekteyiz.

kalıp
şişirme kalıp
enjeksiyon kalıp
plastik
kapak
şişe
bidon
varil
pet kalıp
hammadde

Advertisement