Akas Yerli Ürünler

İlan No: 577418

İlanı Güncelle

Akas Yerli Ürünler telefon numarası, Akas Yerli Ürünler adresi, Akas Yerli Ürünler nasıl gidilir?, Akas Yerli Ürünler haritadaki yeri?

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

Akas Yerli Ürünler şikayet ve yorumları okuyabilir, Akas Yerli Ürünler şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Akas Yerli Ürünler yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

- Advertisement -
Cep Telefonu: 
05310829366

Kategori: 

İlçe: 
Nazilli
Adres: 
Çaylı mahallesi no 1
Yetkili kişi : 
Mustafa can akyol

AKAS YERLİ ÜRÜNLER bir aile şirketi olarak Türkiye’nin en büyük incir yetiştirme ve üretim merkezi olan Nazilli’de kuruldu. Firmanın kuruluş tarihine kadar AKAS ailesi incir yetiştiriciliği yapmaktaydı. Aile bu sektördeki tecrübelerine dayanarak kuru incir imalatına ve pazarlamaya başladı. Kuruluşundan itibaren iş ve pazar tecrübesine dayanarak hızla büyüdü ve başlangıçta kurmuş olduğu tesisleri ve makina parkını modern üretim standartlarına uygun olarak yeniledi ve sürekli büyüttü. Kapalı alanı, üretim tesisi ve incir konusundaki kalifiye personeliyle standartlara uygun üretim süreçleri ile ve hijyenik koşullarda üretim yapmakta, kendi ürünlerini kendi markalarıyla iç pazarla sunmaktadır.

Anahtar Kelimeler: 
Kuru meyve
Kuru incir
Kuru kayısı
Kuruyemiş
Kuru üzüm
Cennet elması kurusu
Kuru patlıcan
Kuru kayısı
Kuru biber
Kuru hurma

Şehir: