Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti.

İlan No: 476865

İlanı Güncelle

Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti. şikayet ve yorumları okuyabilir, Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Çimeks İnşaat Taahhüt Peyzaj Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
(0212) 631 78 17

Kategori: 

Şehir1: 

Adres: 
Oğuzhan Cad. Oğuzhan İş Merkezi No:17 Kat:1/3 Fatih / İstanbul
Web sitesi: 
https://www.cimeks.com.tr
Yetkili kişi : 
Ömer Şenyüz

Çimeks; ithal edilmek suretiyle karşılanmakta olan "Hazır Rulo Kültür Çimi" ihtiyacını yurt içinde üretmeyi amaçlayarak 1997 Yılında kurulmuştur. Türkiye'nin ilk "Hazır Rulo Kültür Çimi" Üretim Tesisini Bolluca / İstanbul'da kurarak, artan talep doğrultusunda Üretim Tesisi sayısını ve kapasitesini artırarak sektörün gelişimine öncülük etmiştir...
Yapmış olduğu Çim Üretimi, İhracatı ve Yurt dışına açmış olduğu tesisler ile Ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında hazır çim üretim sektöründe lider olmuştur.
Çimeks, Spor Alanları, Stadyumlar, Konser Alanları, Havaalanı Pistleri, Yol Kenarları, Tatil Köyleri, Park ve Bahçelere Hazır Rulo Kültür Çimi uygulayarak doğal yaşam alanları oluşturarak insanlığa katkı sağlamayı hedeflemektedir.
ÇimeksTbs, Terleyen Boru Sistemleriyle suyu en iyi şekilde kullanma bilinci, doğru bir şekilde uygulandığı takdirde, Ülkemizde kullanılan suyun %73’ ünü tarım için kullanıyoruz. Tarımsal sulamada yapılacak %10-15’ lik bir tasarruf bile bütün illerimizin içme suyu ihtiyacını karşılayacak düzeydedir. Küresel ısınma ile baş edebilmenin en etkin yolu suyumuzu tasarruflu kullanmaktır.
Çimeks, Ürün Çeşitliliği bakımından Çim Gübreleri ve Organik Toprak Düzenleyici (Leonardit) Ticaretleriyle de pazarda lider konumuna ulaşmıştır. Yüksek kaliteli ürün ve uygun bütçeyle temin edebileceğiniz ürünleri sizlere sunmaktayız.
Çimeks; Şehirleşmenin hızla arttığı günümüz hayatında, İnsanlığa 4E (Etik, Estetik, Ekolojik, Ekonomik) prensibinden hareketle İnsanlığa Sağlıklı bir çevre sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır...
Uzman ekibi ve mühendisleriyle sizlere her konuda yardım edebilmek için sizlere bir telefon kadar yakınız. Ürünlerle İlgili Dilediğiniz konuda ilgi alabilmek için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

çimeks
çimeks sepeti
çimeks inşaat
rulo çim
çevre düzenlemesi
çim gübreleri

Advertisement