GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri

İlan No: 610556

İlanı Güncelle

GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri şikayet ve yorumları okuyabilir, GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili GelecekBT Bilgi ve İletişim Teknolojileri yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
2123204030

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
şişli
Adres: 
H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sokak No:1 Perpa Ticaret Merkezi A Blok K:5 N:295-297 34384 Okmeydanı
Web sitesi: 
http://www.gelecekbt.com/
Yetkili kişi : 
yusuf

Ethernet Ağ Anahtarları ve SFP modüller , Endüstriyel Haberleşme ürünleri , Telekom SDH/PDH Sistemleri , Fiber optik video audio çeviriciler , CCTV Güvenlik sistemleri ile, fiber optik test cihazları, yapısal kablolama , fiber optik kablolama ve RF kablolama ürünlerinin tedariğini yapmaktadır

Fiber Optik ve Data Kablo Test Sistemleri
Fiber ek cihazı – fusion splice , Fiber kablo analizörü – OTDR, Optik powermetre ve Light Source , Optik kablo tanımlayıcı gibi fiber optik test ve ölçüm cihazları ile birlikle ethernet , RF / Koaksiyel ve enerji kabloları için TDR uzunluk ölçümü yapan cihazlar

Netkablo BT Kablolama Sistemleri
Fiber Singlemode ve Multimode kablo - Bakır cat6 cat6a ve cat7 kablo -RF koaksiyal kablolama ürünleri. LMR400 , RG178, RG179, RG316, RG213, RG214, RG400 gibi kablolar.
Fiber Optik SFP Modül
Fiber Optik 1G/10G/40G/100G Ethernet SFP Modüller. Tüm switchlerle uyumlu. CLR networks marka. SFP , SFP+, XFP, OSFP, QSFP28, CFP form optik modüller. Ayrıca veri depolama sistemleri için fiber kanal 2/4/8/16/32Gbps multi kanal modüller
Ethernet Switch Merkezi – Ağ Anahtarları
4 Portttan 48Porta kadar fiber optik portlu poe’li ve poe’siz ethernet ağ anahtarları. Merkez / Kenar switchler. Endüstriyel din rail ağ anahtarları. Uplink olarak 1G/10G/40G Fiber haberleşme portları

POE Switch
RF Kablo
Fiber kablo
CAT7 kablo
cat6a kablo
endüstriyel switch
patchcord
RG214 KABLO
RG213 KABLO

Advertisement