Gıda Güvenliği Sertifikasyonu

İlan No: 610595

İlanı Güncelle

Gıda Güvenliği Sertifikasyonu şikayet ve yorumları okuyabilir, Gıda Güvenliği Sertifikasyonu şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Gıda Güvenliği Sertifikasyonu yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
02127024000
Cep Telefonu: 
05320661642

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
Bağcılar
Adres: 
Merkez Mahallesi Dr Sadık Ahmet Cd, No 38/44 A Bağcılar/İstanbul - Türkiye
Web sitesi: 
https://www.foodsafely.org
Yetkili kişi : 
Hasan Kutlu

Kuruluşumuz, gıda güvenliği araştırmalarının ilgilendiği en önemli alanların bir listesini analiz ederek, halkın sağlığını daha iyi korumak için gerekli olan temel veri boşluklarını ve laboratuvar yöntemlerini belirlemiştir. Foodsafely.com olarak bu yöntemler kapsamında uzman ekibimizle gerekli test ve analizleri yaparak müşterilerimize güvenilir sertifikasyon hizmetleri vermekteyiz.
Uluslararası standartları temel alan ancak, son derece kapsamlı, teknik ve bilimsel verileri temel alarak kuruluşumuz tarafından geliştirilen Gıda Güvenliği Sistemi (FSS) belgelendirme programı, gıda güvenliği ve kalitesinin, kabul edilmiş standartlara göre denetlenmesine ve değerlendirilmesine yönelik bir sistemdir.
Kuruluşumuz, işletmelerde gıda yönetim sisteminin geliştirilmesi ve uygulanmasına yönelik gösterilen çabalara katılarak, etkinliğini sürekli iyileştirmektedir.

gıda güvenliği sertifikası
gıda sertifikası
gıda belgelendirme
gıda güvenliği belgesi
gıda testleri
gıda analizleri

Advertisement