izmir teknik servis

İlan No: 446658

izmir teknik servis telefon numarası, izmir teknik servis adresi, izmir teknik servis nasıl gidilir?, izmir teknik servis haritadaki yeri?

Telefonu - Adres - İletişim Bilgileri - Yorumları

izmir teknik servis şikayet ve yorumları okuyabilir, izmir teknik servis şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili izmir teknik servis yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

- Advertisement -

Sabit Telefon: 
02322483818
Cep Telefonu: 
02322483818

Kategori: 

Şehir1: 

Adres: 
konak/alsancak
Web sitesi: 
http://acilteknikservis.club/
Yetkili kişi : 
serkan

İzmir teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde sunduğumuz hizmetin kalitesinden emin olduğumuzdan dolayı sizlere cihaza uyguladığımız işlemin tarafımızdan 1 yıl garantili olacağını söylemekte hiçbir sıkıntı duymuyoruz. Cihazınız servisimiz tarafından onarılıp teslimi yapıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde tamiri yapılan cihazın aynı sorunu tekrar etmesi durumunda ücretsiz olarak tekrar çözüm sağlanacaktır.

İzmir Teknik Servis firmamız sizlere özel beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımız İzmir’in en kaliteli buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ustalarından özenle seçilmektedir. Amacımız, sizlere sunulan hizmetin kalitesini arttırmak. Siz değerli müşterilerimiz cihazınızı izmir teknik servis olarak bize teslim ederken içinizin rahat etmesidir.

İzmir teknik servis firmamız siz değerli İzmir halkına buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi elektronik cihazlarda İzmir’in en kaliteli özel teknik servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunda da çok önemsediğini bilmenizi isteriz. Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınıp fiyatlandırmalarda buna göre yapılmaktadır. Beyaz eşya servis firmamız ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Anahtar Kelimeler: 
izmir teknik servis
acil teknik servis izmir
acil teknik servis
beyaz eşya servisi
televizyon servisi
teknik servis
izmir beyaz eşya servisi
izmir televizyon servisi
izmir servis
izmir kombi servisi