Liva Pack

İlan No: 610589

İlanı Güncelle

Liva Pack şikayet ve yorumları okuyabilir, Liva Pack şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Liva Pack yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Sabit Telefon: 
05414382860
Cep Telefonu: 
0541 438 28 60

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
Esenler
Adres: 
Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi 10. Sk. No:54 / A 346100 Sanayi / İSTANBUL
Faks No: 
0212 438 28 60
Web sitesi: 
https://www.livapack.com/
Yetkili kişi : 
Ramazan BEYAZKILINÇ

Liva Pack Group
Liva Pack Group Plastik Kâğıt ve Ambalaj; 2007 yılında kurulmuş, günün şartlarına göre mağaza poşeti, baskılı poşet, kargo poşeti, çöp poşeti vb. ürünlerin imalatını yaparak başladığımız bu yolda yenilikçi teknoloji ile yeni kanunlar doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyeti için kâğıt poşet, baskılı kağıt çanta, baskılı bez çanta, baskılı tela çanta vb. ürünlerin imalatını yapmaya başladık baskı makinelerimizin ve teknolojimizin gelişimini sağlayarak dokuma etiketi, karton etiket, yaka kartı, karton çanta, baskılı karton çanta vb. ürünleri de portföyümüze kattık geldiğimiz son noktada plastik ambalaj, kağıt ambalaj, bez ambalaj ve paketleme ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli malzeme sunumunu ilke olarak benimsemiş, tecrübeli kadrosu ile hızlı kaliteli ürün imaleden sektörlerinde söz sahibi olmayı hedeflemiş bir firmadır.

Ürün odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, uygun fiyat, yüksek kalite ve yenilikçi üretim, düşük adette üretim, hızlı üretim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren, uzun vadeli hedefleri olan, ülkesine ve milletine maddi ve manevi katkıda bulunmayı kendine ilke edinmiş bir kurumdur.

baskılı poşet
mağaza poşeti üretimi
doypack paket üretimi
koparmalı elbise naylonu üretimi
şeffaf kargo
kağıt çanta üretimi

Advertisement