NAZAR EMLAK REAL ESTATE

İlan No: 610560

İlanı Güncelle

NAZAR EMLAK REAL ESTATE şikayet ve yorumları okuyabilir, NAZAR EMLAK REAL ESTATE şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili NAZAR EMLAK REAL ESTATE yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Cep Telefonu: 
0532 637 68 87

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
alanya
Adres: 
Şekerhane Mah. Şirin Sk. Yeni Apartmanı No:22 Alanya/Antalya/Turkey
Web sitesi: 
https://www.nazaremlak.com
Yetkili kişi : 
HASAN ÇEVKİROĞLU

Emlak sektörü oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektör de 20 yıllık tecrübemiz ve müşteri odaklı memnuniyetimiz ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

Nazar emlak Alanya’da 20 yıllık tecrübesi ile Alanya’da emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimdir. Nazar emlak ile Alanya bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.

Nazar Emlak Hasan CEVKİROĞLU 2001 Yılından bu yana başarılı bir şekilde Alanya emlak sektörünün ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır. Antalya Bölgesi 2011 Finansbank emlak ofisleri ödülünü alarak en başaralı emlak seçildi. Alanya’da Emlak Denildiğinde, Nazar Emlak!

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Nazar Emlak hizmetinizdedir. Alanya’da emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizi bekliyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmalarının sonucu olarak anlaşmalı bankalarımızla kredili satışlarımızda faiz oranlarındaki desteklerimizde bizimle çalışmanın farkını göreceksiniz.

İnternet sitemizden ihtiyacınıza en uygun seçenekleri ayağınıza kadar getirerek sağlıklı bir ticareti hızlı bir şekilde sunuyoruz. Sizde Alanya için tüm emlak talepleriniz ve arayışlarınızda, sitemizi ziyaret ederek Alanya’daki emlak ihtiyacınızı hızlı ve yüksek memnuniyet ile neticelendirebilirsiniz. Satmak veya kiralatmak istediğiniz arsa, iş yeri, ev, villa gayrimenkullarınızı sitemizde alıcılara sunarak istediğiniz değerde hızlı bir şekilde satabilir veya kiralayabilirsiniz.
Emlak alım ,
Emlak satım ,
Emlak kiralama ,
Kiralık işyeri ,
Kiralık daire ,
Satılık işyeri ,
Satılık daire ,
Satılık arsa ,
Kiralık arsa ,
Satılık villa ,
Kiralık villa ,

Emlak alım ,
Emlak satım ,
Emlak kiralama ,
Kiralık işyeri ,
Satılık işyeri ,
Satılık daire ,
Kiralık arsa ,
Satılık villa ,
Kiralık villa ,
Kiralık daire ,

Advertisement

NAZAR EMLAK REAL ESTATE Tahmini Adres Harita Konumu