Radikal Saat

İlan No: 610608

İlanı Güncelle

Radikal Saat şikayet ve yorumları okuyabilir, Radikal Saat şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Radikal Saat yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Advertisement

Cep Telefonu: 
05078594563

Kategori: 

Şehir: 

İlçe: 
Fatih
Adres: 
Mercan, Fincancılar Sk. No:35 D:17, 34116 Fatih/İstanbul
Web sitesi: 
https://www.radikalsaat.net/
Yetkili kişi : 
MURAT SAVAR

Radikal saat müşterilerine marka saat üreticilerin replika modellerini satışına sunmaktadır. Birebir modellerle birlikte kalitede malzeme kullanılarak ürünlerimiz yapılmaktadır. Erkek ve Bayan saatleri olarak ürünleri uygun fiyata satışa sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle saat seçiminizi yapabiliriz. Ayrıca sitemizde replika saat yedek malzemeleri bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden detaylı olarak saat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden kolay bir şekilde üye olarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde kargoya verilerek teslim edilecektir. Replika saatler, kalitesi çelik kasaya sahip olması gerekmektedir. Piyasada bu tür ürünler oldukça fazla satılmakta ancak kaliteden mahrum şekilde verilmektedir. Radikal Saat, müşterilerinin memnuniyeti için birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanarak uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.

replika saat,
replika saat ürünleri

Advertisement